Personal

Lärare

Anna Hammarström

Allmän kurs
Föräldraledig
0611-55 85 00
anna.hammarstrom@hfs.se

Anna Hanning Häggström

Musiklinjen Kapellsberg
0611-55 85 29
anna.hanning@hfs.se

Annika de Mello

0611-55 85 30
annika.de.mello@hfs.se

Anna-Karin Rydja

Allmän kurs
0611-55 85 15
anna-karin.rydja@hfs.se

Ann-Charlotte Vallanger

Allmän kurs
0611-55 85 43
ann-charlotte.viklund@hfs.se

Ann-Catrine Vesterholm

Allmän kurs
ann-catrine.vesterholm@hfs.se

Catharina H Eurenius

Allmän kurs
0611-55 85 56
catharina.eurenius@hfs.se

Danielle Dietz

Danslinje
0611-55 85 29
070-550 40 94
danielle.dietz@hfs.se

Daniel Ek

Musiklinjen Kapellsberg – Folkmusik
daniel.ek@hfs.se

Emma Ahlberg Ek

Musiklinjen Kapellsberg – Folkmusik
emma.ahlberg@hfs.se

Emma Nordangård

emma.nordangard@hfs.se

Erik Eurenius

Allmän kurs
erik.eurenius@hfs.se

Erik Stålberg

Allmän kurs
0611-55 85 15
erik.stalberg@hfs.se





Göran Månsson

Musiklinjen Kapellsberg – Folkmusik
goran.mansson@hfs.se

Helena Hägglund Nordin

Stödperson Allmän kurs
0611-55 85 36
helena.hagglund.nordin@hfs.se

Ian Butler

Danslinje
070-286 62 65
ian.butler@hfs.se

Jenny Lagergren

Allmän kurs
Föräldraledig
0611-55 85 88
jenny.berglund@hfs.se

Jonatan Ericsson Sjöman

Fritidsledarutbildningen, Fred, ickevåld och ledarskap
jonatan.ericsson.sjoman@hfs.se

Karin Andersson

Allmän kurs
0611-55 85 43
karin.andersson@hfs.se

Karin Bengtsdotter Olsson

Musiklinjen Kapellsberg
0611-55 85 29
karin.bengtsdotter.olsson@hfs.se

Kjell-Arne Alvarsson

Bibelfjäll
kjell-arne.alvarsson@hfs.se

Kevin Harrison

Allmän kurs
kevin.harrison@hfs.se

Louisa Johansson

Allmän kurs
0611-55 85 30
louisa.johansson@hfs.se

Louise Sjögren

Allmän kurs
0611-55 85 33
louise.sjogren@hfs.se

Magnus Bergström

Allmän kurs
0611-55 85 33
magnus.bergstrom@hfs.se

Matti Buch

Musiklinjen Kapellsberg
0611-55 85 00
matti.buch@hfs.se

Mathieu Hebeisen

Filmlinjen och kommunikatör
0611-55 85 29, 076-113 86 89
mathieu.hebeisen@hfs.se

Malin Jensen

Allmän kurs
0611-55 85 30
malin.jensen@hfs.se

Mona Sandström Kontra

Musiklinjen Kapellsberg
0611-55 85 29
mona.sandstrom.kontra@hfs.se

Niklas Roswall

Musiklinjen Kapellsberg – Folkmusik
niklas.roswall@hfs.se

Olga Lysova

Kontakttolk
0611-55 85 91
olga.lysova@hfs.se

Pia Giger

Musiklinjen Kapellsberg
0611-55 85 00
pia.giger@hfs.se

Ulrika Bodén

Musiklinjen Kapellsberg – Folkmusik
ulrika.boden@hfs.se

Åsa Sandberg

asa.sandberg@hfs.se

Inget browserstöd

Din webbläsare är väldigt gammal. Den är så pass gammal att den här webbplatsen inte kommer att fungera riktigt som den ska. På browsehappy.com kan du få hjälp med att uppgradera din webbläsare och förbättra upplevelsen.